KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884410
nr 788 4410
Akvarell
Signerad, Stockholm, 1971, 45x60
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:31:57
250 kr
450 kr